Chiny Namioty weselne producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Austin Lin

Numer telefonu : +86-18820845576

WhatsApp : +8618820845576

Free call
SUPER TENT

SUPER PRODUCENT NAMIOTÓW

Stwórz piękną przestrzeń i pozostaw niezapomniane wspomnienia

  • SUPER TENT
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: SUPER NAMIOT Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10000000-15000000 Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Nasza fabryka ma doświadczony producent i eksporter produktów outdoorowych, rekreacyjnych i kempingowych.Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w tej branży, wyeksportowaliśmy już nasze wysokiej jakości produkty do klientów w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i Azji.Po zbudowaniu możliwości produkcyjnych na dużą skalę specjalizujemy się w projektowaniu i budowie przenośnych wiat dla majsterkowiczów.Nasze główne produkty to obecnie namiot imprezowy, namiot imprezowy, namiot, namiot dla uchodźców, namiot wojskowy, szklarnia, zadaszenie i przenośny baldachim.

 

Chiny SUPER TENT profil firmy 0

Artykuły te są dostępne w różnych rozmiarach, w tym 3 x 3m, 3 x 4m, 3 x 6m, 3 x 9m, 4 x 4m, 4 x 6m, 4 x 8m, 4 x 10m, 6 x 6m, 6 x 8m, 6 x 12m, 7x15m, 9x18m i 10x20m.W celu zaspokojenia stale rosnącego zapotrzebowania klientów w ostatnich latach rozbudowaliśmy nasze zaplecze warsztatowe, które obecnie zajmuje powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych.Dzięki nowoczesnej maszynie i wyposażeniu wszystkie główne procesy produkcyjne, takie jak spawanie rur, cięcie i obróbka, cynkowanie, malowanie proszkowe, wykonywanie połączeń i szycie plandek/pokryć, są realizowane we własnym zakresie.Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie z Państwem relacji biznesowych w najbliższej przyszłości.

 

Chiny SUPER TENT profil firmy 1

 

Często Zadawane Pytania

 

P: Czy możesz wydrukować nasze logo na namiocie?
Odp .: Tak. Niestandardowe logo można wydrukować na tkaninie namiotuzgodnie z Twoimi wymaganiami.

 

P: Czy to cena fabryczna?
Odp .: Tak. Zapewniamy, że wszystkie ceny są oparte na fabryce.

P: Czy twój namiot może być wielokrotnie instalowany?
Odp .: Nasze namioty można składać i demontować oraz wielokrotnie przy niewielkich rozmiarach transportowych.

P: Jaka jest żywotność namiotu?Czy Twój namiot jest wystarczająco mocny i stabilny?

Odp .: Aluminiowa konstrukcja namiotu może być używana przez ponad 30 lat, tkanina ma około 8-10 lat w normalnych warunkach.

Konstrukcja jest wykonana z anodyzowanego, odpornego na uderzenia aluminium, dzięki czemu jest bezpieczna i wystarczająco mocna, aby wytrzymać silny wiatr.

 

P: Jaki rozmiar namiotu jest potrzebny na Twoje specjalne wydarzenie?
O: Osoba musi najpierw określić przeznaczenie namiotu.Jeśli namiot jest używany do celów restauracyjnych i używa się okrągłych stołów, należy pozwolić na 10-12 stóp kwadratowych na osobę.Jeśli używane są stoły w stylu bankietowym, należy przyjąć 8-10 stóp kwadratowych na osobę. Jeśli celem jest obsługa koktajli, należy przyjąć od pięciu do sześciu stóp kwadratowych na osobę.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe pytania i uzyskać więcej informacji na temat typów namiotów.

P: Czy Twój produkt namiotowy został certyfikowany?
Odp .: Tak. Nasz produkt namiotowy przeszedł testy inżynieryjne i uzyskał certyfikaty inżynierii strukturalnej w Ameryce i Australii.Poza tym tkanina PVC stosowana na pokrycia dachowe i ściany boczne przeszła testy ogniowe i uzyskała certyfikaty trudnopalności wydane przez Amerykę, Australię, Nową Zelandię i Wielką Brytanię.

P: Czy twój namiot jest wystarczająco mocny i stabilny?A co z obciążeniem wiatrem?
O: Tak. Główne ramy (wspornik pionowy i belka dachowa) są produkowane z anodyzowanego aluminium odpornego na uderzenia (6061/T6), dzięki czemu nasza konstrukcja namiotu jest bezpieczna i wytrzymała oraz może wytrzymać wiatr do 102 km/h.

P: Jak długi jest okres gwarancji?
Odp.: gwarancja na rok.W okresie gwarancyjnym odpowiednio naprawimy lub wymienimy uszkodzoną część z powodu wszelkich uszkodzeń spowodowanych problemami z jakością.

P: Jaki jest czas dostawy?
Odp .: Czas dostawy wynosi 15-20 dni po otrzymaniu wpłaty.

P: Jaki jest termin płatności?
Odp .: Zwykle termin płatności wynosi 30% TT przed produkcją, 70% TT przed załadowaniem

Historia

SUPBR TENT to firma z 19-letnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji, produkcji i sprzedaży oraz pełnym serwisie wraz ze wszystkimi powiązanymi akcesoriami. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu i materiałów do całej produkcji i klientów, a także mamy super program konserwacji i świetny zespół wsparcia, aby Twoje wydarzenie zakończyło się sukcesem. Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma lub impreza, masz gwarancję profesjonalnej, doświadczonej kadry i fachowej wiedzy w każdym aspekcie od doradztwa, wyceny, projektowania, produkcji po dostawę i usługi montażu końcowego. Oferujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje funkcjonalne, również na zamówienie.

Usługa

1. Ściśle zespół QC zapewnia produkty dobrej jakości
2. Zadowalająca obsługa posprzedażna przed sprzedażą
3. Odpowiedz w ciągu 24 godzin
4. Oferujemy worki według projektu klienta lub próbek
5. Zamówienia OEM / ODM są mile widziane
6. Różne rozmiary, kolory są spowodowane wymaganiami klientów
7. Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Nasz zespół

Mamy doświadczony zespół techniczny, który zawsze ściśle kontroluje jakość produktu, koncentruje się na doświadczeniu użytkownika każdego produktu, zapewnia jakość produktu. W międzyczasie nasz zespół badawczo-rozwojowy zawsze był zaniepokojony ciągłą reformą technologii produkcji i zmieniającym się popytem rynkowym, aby postępować z duchem czasu i wprowadzać innowacje we własnych koncepcjach projektowych.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość