Chiny Namioty weselne producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Austin Lin

Numer telefonu : +86-18820845576

WhatsApp : +8618820845576

Free call
SUPER TENT

SUPER PRODUCENT NAMIOTÓW

Stwórz piękną przestrzeń i pozostaw niezapomniane wspomnienia

  • companyPics.title
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: SUPER NAMIOT Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10000000-15000000 Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Nasza fabryka ma doświadczonego producenta i eksportera produktów outdoorowych, rekreacyjnych i kempingowych. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w tej branży wyeksportowaliśmy już nasze produkty wysokiej jakości do klientów w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i Azji. Dzięki rozbudowie potencjału produkcyjnego na dużą skalę specjalizujemy się w projektowaniu i rozwoju przenośnych wiat dla majsterkowiczów. Nasze główne produkty to obecnie namiot imprezowy, namiot imprezowy, namiot, namiot dla uchodźców, namiot wojskowy, szklarnia, wiatę garażową i przenośny baldachim. Elementy te są dostępne w różnych rozmiarach, w tym 3 x 3 m, 3 x 4 m, 3 x 6 m, 3 x 9 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 4 x 10 m, 6 x 6 m, 6 x 8 m, 6 x 12 m, 7 x 15 m, 9 x 18 mi 10 x 20 m. Aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie klientów, w ostatnich latach rozbudowaliśmy zaplecze warsztatowe, które obecnie zajmuje powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych. Dzięki nowoczesnemu zakładowi i wyposażeniu wszystkie główne procedury produkcyjne, takie jak spawanie rur, cięcie i obróbka, cynkowanie, malowanie proszkowe, wykonywanie łączników i szycie plandek / okładek, są wykonywane we własnym zakresie. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie relacji biznesowych z Państwem w najbliższej przyszłości.

Historia

SUPBR TENT to firma z 19-letnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji, produkcji i sprzedaży oraz pełnym serwisie wraz ze wszystkimi powiązanymi akcesoriami. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu i materiałów do całej produkcji i klientów, a także mamy super program konserwacji i świetny zespół wsparcia, aby Twoje wydarzenie zakończyło się sukcesem. Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma lub impreza, masz gwarancję profesjonalnej, doświadczonej kadry i fachowej wiedzy w każdym aspekcie od doradztwa, wyceny, projektowania, produkcji po dostawę i usługi montażu końcowego. Oferujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje funkcjonalne, również na zamówienie.

Usługa

1. Ściśle zespół QC zapewnia produkty dobrej jakości
2. Zadowalająca obsługa posprzedażna przed sprzedażą
3. Odpowiedz w ciągu 24 godzin
4. Oferujemy worki według projektu klienta lub próbek
5. Zamówienia OEM / ODM są mile widziane
6. Różne rozmiary, kolory są spowodowane wymaganiami klientów
7. Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Nasz zespół

Mamy doświadczony zespół techniczny, który zawsze ściśle kontroluje jakość produktu, koncentruje się na doświadczeniu użytkownika każdego produktu, zapewnia jakość produktu. W międzyczasie nasz zespół badawczo-rozwojowy zawsze był zaniepokojony ciągłą reformą technologii produkcji i zmieniającym się popytem rynkowym, aby postępować z duchem czasu i wprowadzać innowacje we własnych koncepcjach projektowych.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość